Zapewniamy najwyższą jakość betonu

Produkujemy szeroką gamę mieszanek betonowych w klasach od C8/10 do C45/55 co daje nam możliwość kompleksowej obsługi każdej budowy. Mieszanki betonowe oferujemy w różnych klasach konsystencji : od S1 do S5 dla metody stożka opadowego.

Każda mieszanka produkowana jest według ściśle określonej receptury betonu, opracowanej w warunkach laboratoryjnych oraz sprawdzonej w warunkach produkcyjnych na węźle betoniarskim.

Cały proces produkcyjny odbywa się na zautomatyzowanym węźle nadzorowanym przez osobę uprawnioną do prowadzenia tego typu procesu produkcyjnego. Nowoczesny węzeł wyposażony jest w system komputerowy, który dokonuje pomiarów surowców w celu otrzymania mieszanki o ściśle określonym recepturowym składzie i parametrach.

Produkowane betony mogą posiadać wyspecjalizowane właściwości samej mieszanki, jak również stwardniałego betonu, są to m.in. wodoszczelność od W6 do W12 oraz mrozoodporność od F50 do F150 wg PN-88/B-06250.

Ocenę zgodności parametrów mieszanki prowadzimy wg normy PN-EN 206 +A1:2016-12 „Beton -- Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność”, zapewniając naszych odbiorców o wysokiej jakości produkowanych mieszanek betonowych.

Surowce używane do produkcji pochodzą wyłącznie od dostawców posiadających wymagane dokumenty (certyfikaty, deklaracje itp.) przez przepisy prawa wyrobów budowlanych.

Używanie przez nas surowców najlepszej jakości ukierunkowane jest na uzyskanie betonów o najwyższych normowych parametrach trwałości i wytrzymałości.

Od 25.05.2017r. beton towarowy produkowany na zakładzie produkcyjnym DOMBUD BETON Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich posiada KRAJOWY CERTYFIKAT ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI NR 157-UWB-117 wydany przez IMBiTB.

Niniejszy certyfikat jest potwierdzeniem, iż wszystkie postanowienia, wynikające z krajowego systemu 2+, dotyczące oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych w odniesieniu do deklarowanych właściwości użytkowych wyrobu związanych z jego zamierzonym zastosowaniem, są stosowane oraz, że zakładowa kontrola produkcji spełnia mające zastosowanie wymagania.

Poza produkcją betonu towarowego w skład naszej oferty wchodzi:

 • produkcja zapraw budowlanych w klasach M5 do M20,
 • produkcja mieszanek stabilizujących,
 • produkcja betonu samozagęszczalnego (SCC),
 • produkcja betonu posadzkowego,
 • produkcja betonu architektonicznego
Dodatkowo świadczymy usługi:


 • wsparcia merytorycznego
 • badań laboratoryjnych
 • pompowania betonu pompami o wysięgu od 17m do 52m
 • dowozu betonu betonomieszarkami
Oferujemy Państwu również zakup następujących kruszyw:


 • piasek budowlany 0-2 mm (kopany i płukany)
 • żwir (2-8 mm, 8-16 mm, 16 -32 mm)

Szymon Krzystek

Kierownik Produkcji

+48 +48 666 027 740


ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA BETON

Poniżej przedstawiamy przykładowe zastosowania produkowanych klas betonu towarowego.

- fundamenty
- podłoga na tarasie
- wyrównanie warstwy podłogi

- elementy niezbrojone (wewnątrz budynku)
- fundamenty niezbrojone


- schody, słupy
- wylewki stropowe
- fundamenty

- fundamenty zbrojone
- elementy wewnętrzne zbrojone
- zbrojone konstrukcje wewnętrzne ścian, stropów, belek, schodów
- fundamenty do budynków mieszkalnych
- posadzka na gruncie- elementy zbrojone na powietrzu (zadaszone) bez mrozu
- fundamenty do budynków mieszkalnych
- posadzka na gruncie

- fundamenty niezbrojone (grunty o małej agresji chemicznej)
- fundamenty zbrojone (grunty o małej agresji chemicznej)
- elementy o pionowych powierzchniach zbrojone, zewnętrznie, nieosłonięte
- zbrojone konstrukcje ścian, stropów, belek, schodów
- zbrojone ściany piwnic, cokoły budowlane
- elementy zbrojone na powietrzu (zadaszone)
- garaże podziemne
- posadzki z betonów cementowych
-elementy konstrukcyjne wymagające wyższej wytrzymałości na ściskanie- są to betony wysokowartościowe (BWW) stosowane w specjalnych konstrukcjachKontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij